Вам потрібні кошти на проведення події Meet and Code? Не зволікайте і подавайте заявку.
#MeetandCode #DigitalSkills #DigitalImpact
07.06.2022
Запрошуємо усі ОГС! Ми раді повідомити, що після двох років віртуальних та частково віртуальних заходів нарешті цьогоріч можна повернутись до проведення подій офлайн! З нетерпінням очікуємо на спільні напрацювання, товариства та нових друзів, які з'являться завдяки цьогорічним подіям.
Ви також можете проводити як віртуальні, так і частково віртуальні події. Формат залежить від вашого бажання та вміння, головне, що зараз саме той час, коли ви можете подати заявку, аби мати можливість отримати грант на суму до 15 000 грн на свою подію.
Отже, що змінилося цього року?
Наша мета — продовжувати розширювати можливості для молоді в отриманні цифрових навичок шляхом підтримки сотні програмних заходів, що проводимуться організаціями громадянського суспільства. Цього року нам потрібно реструктуризувати програму, щоб забезпечити її довговічність і стійкість і відповідати нинішньому соціально-економічному клімату.
Протягом кампанії 2022 року гранти надаватимуться ОГС в таких країнах: Австрія, Боснія і Герцеговина, Болгарія, Хорватія, Чеська Республіка, Франція, Німеччина, Угорщина, Ірландія, Італія, Казахстан, Молдова, Польща, Румунія, Сербія, Словаччина, Словенія, Іспанія, Швейцарія, Україна та Великобританія.
Заходи та воркшопи й надалі будуть сфокусовані на програмуванні або цифрових навичках для молоді та зоставатимуться безплатними для учасників.
Як ми підтримуємо цілі сталого розвитку Організації Об’єднаних Націй, окрім надання якісної освіти
У Meet and Code ми впевнені, що мінливе суспільство та перехід до зеленої та цифрової економіки вимагають надійних цифрових компетенцій. Підвищення цифрових навичок на всіх рівнях допомагає підвищити рівень розвитку та інновацій; це створює справедливіше, згуртованіше, більше стійке та інклюзивне суспільство. Саме ці аспекти є частиною Цілей сталого розвитку Організації Об’єднаних Націй (ЦСР).
У 2015 році держави-члени Організації Об’єднаних Націй прийняли Порядок денний сталого розвитку на період до 2030 року, який передбачає загальний план миру та процвітання для людей і планети зараз і на майбутнє. Порядок денний базується на 17 ЦСР, які визначають, що припинення бідності та інших негараздів має йти пліч-о-пліч зі стратегіями, які покращують охорону здоров’я та освіту, зменшують нерівність та стимулюють економічне зростання – все це в узгоді з боротьбою зі зміною клімату.
В минулорічних кампаніях події були повязані з наступними цілями: