Бюлетень

Meet and Code 2021 jau pavisam drīz!

Tavas idejas var mainīt pasauli. Gatavojies jaunajai sezonai un programmē kopā ar mums!

#meetandcode2021
06.05.2021

Meet and Code aicina bezpeļņas organizācijas visā Eiropā no 1. jūnija pieteikties mikro-grantiem pasākumu, kas raisa Eiropas jauniešos interesi par programmēšanu un attīsta digitālās prasmes, organizēšanai. Pēdējo 4 gadu laikā jau vairāk nekā 178 000 jauni cilvēki piedalījušies teju 4300 šādos pasākumos

Piesprādzējies, jo šī gada ceļojums sākas pēc trīs nedēļām!

Meet and Code iniciatīvas mērķis ir palīdzēt veidot tādu pasauli, kurā katram jaunam eiropietim ir digitālās prasmes, kas nepieciešamas savas nākotnes veidošanai. Ceturto gadu pēc kārtas Meet and Code aicina vietējās bezpeļņas organizācijas visā Eiropā iesniegt savus programmēšanas pasākumus bērniem un jauniešiem vecumā no 8 līdz 24 gadiem. Lai nodrošinātu pēc iespējas lielāku drošību, arī 2021. gada konkursā pieteiktajiem pasākumiem jānotiek virtuāli.

Meet and Code 5. sezonā atgriežas tajās pašās 35 partnervalstīs, kā pirms gada. Piedalīties un pieteikties līdz 500 eiro grantiem varēs bezpeļņas organizācijas no šādām valstīm:

Austrija, Beļģija, Bosnija un Hercegovina, Bulgārija, Horvātija, Kipra, Čehija, Dānija, Igaunija, Somija, Francija, Vācija, Grieķija, Ungārija, Īrija, Itālija, Kazahstāna, Latvija, Lietuva, Luksemburga, Malta, Nīderlande, Norvēģija, Polija , Portugāle, Rumānija, Krievija, Serbija, Slovākija, Slovēnija, Spānija, Zviedrija, Šveice, Lielbritānija un Ukraina.

2021. GADA KONKURSA NORISES PLĀNS:

Pasākumu pieteikumu iesniegšana: 2021. gada 1. jūnijs - 8. septembris
Pasākumu norises laiks: 2021. gada 1. septembris - 31. oktobris

Meet and Code joprojām ir saskaņots ar ES programmēšanas nedēļu, kas šogad notiks no 9. oktobra līdz 24. oktobrim.

Gatavojieties dažiem jaunumiem gaidāmajā sezonā! Tos ir vērts gaidīt, tāpēc sekojiet līdzi un pārbaudiet mūsu vietni 2021. gada 1. jūnijā!