Nyheitsbrev

Povltavské setkání 2019

TIB, z.s.

Skildring Povltavské setkání 2019 pořádáme již po čtrnácté ve spolupráci se ZŠ a MŠ L.Kuby 48, České Budějovice, na které bude soutěž probíhat.

V pátek odpoledne přijíždějí soutěžící, kteří jsou z různých míst ČR – jedná se o školy a další organizace pracující s dětmi, které aktivně pracují v programovacím jazyku Baltík.
Soutěžící jednotlivci, kteří během 3 hodin musí na počítači v programu Baltík zpracovat jeden program na zadané téma. Kromě nutnosti splnit základní podmínky mohou téma rozvést, důraz je též kladen na grafické zpracování, vlastní kreativitu.
Na konci dne po soutěži porota složená ze studentů, kteří v programu Baltík programovali v minulých letech, soutěž vyhodnotí a určí pořadí soutěžících.
Druhý den mají soutěžící za úkol naprogramovat 3 soutěžní úlohy přesně podle zadání, ve kterých musí prokázat znalost programovacího jazyka, schopnost řešení problémů, hodnotí se efektivita a přehlednost programu, použité programovací metody. Tato část trvá 3 hodiny.
Po ukončení opět porota vyhodnotí a určí pořadí. Shrne pořadí z obou soutěžních dní a vyhodnotí se pořadí celkové. Následuje slavnostní zakončení a vyhlášení výsledků, při kterém mohou být přítomni i rodiče a veřejnost.Stad

Aldersgruppe 8 - 18

Vanskelegheitsgrad

Type Arrangenment som ikkje er på nett

Dato 18.10.2019    14:00 - 22:00
19.10.2019    08:00 - 15:00

Addresse L. Kuby 1165/48
37007 České Budějovice

Makstal på deltakarar 60 Ønsker du å delta. Ta kontakt med vår lokale person.

Deltaking er gratis.
Meet and Code Award Deltar berre for offentleg avstemming

Kontakt TIB, z.s. Nettstad: https://soutez.tib.cz/souteze/povltavske-setkani-ceske-budejovice/rocnik-14
Epostadresse til kontaktperson: zuzana.kocikova@tib.cz

Del på sosiale medier