Newsletter

Webinář - Výuka programování online?

Jedná se o záznam prvního webináře Meet and Code s názvem Výuka programování online?

V čem pro vás bude webinář přínosný?
Dozvíte se například, jaké typy vzdělávacích akcí jde dělat online, jak pracovat s dětmi během virtuálních přenosů a udržet jejich pozornost nebo jak zapojit nejrůznější robotické hračky do online výuky. Můžete se také těšit na představení výzev, s kterými se můžete setkat, na co se před akcí připravit, tipy a triky a příběhy z praxe.

Webinářem vás provedou zkušení lektoři Pavel König a Hanka Šandová. Oba lektoři za sebou mají velmi zajímavé pracovní zkušenosti.

Pavel König 
Nadšenec do nových technologií a objevování jejich potenciálu pro byznys. Zakladatel organizace nvias.org, která poskytuje prostor pro učení se experimentováním a tvořením nových produktů a služeb. Spoluautor a mentor vzdělávacích programů zaměřených na propojení technologií a podnikavosti. Před tím působil jako ředitel divize ve společnosti Aimtec, kde byl zodpovědný za rozvoj cloudových a integračních produktů pro výrobní společnosti. 

Hanka Šandová 
V současnosti působí v Centru technického vzdělávání Půda při Městské knihovně Polička a zároveň učí informatiku na Gymnáziu Jana Keplera v Praze 6 a na ZŠ a MŠ Telecí. Ve své práci, která je jejím koníčkem, se zaměřuje především na rozvoj informatického myšlení prostřednictvím robotiky, hravého programování, 3D modelování a 3D tisku. Je členkou Jednoty školských informatiků, Ozobot Certified Educator, spolupracuje na projektu iMyšlení. Své zkušenosti aktivně sdílí na konferencích, workshopech pro děti i dospělé, především učitele.