2022 рік був оголошений Європейським роком молоді, і нам в Meet and Code про кращу тему годі й мріяти.
#MeetandCode #DigitalSkills #DigitalImpact
19.04.2022
Рік молоді має на меті пролити світло на роль, яку відіграють наші майбутні лідери, коли йдеться про побудову кращого майбутнього, більш екологічного, інклюзивного та цифрового.
В рамках Meet and Code, найбільшої у Європі молодіжної програми з цифрових навичок, ми надаємо фінансування місцевим неурядовим організаціям для проведення воркшопів по всьому континенту, щоб покращити цифрові навички нашої молоді і підготувати їх до роботи у 21-му сторіччі.
Для відзначення Європейського року молоді ми готуємо серію публікацій у блозі, де наші шановні члени журі висловлюють свою думку, як ще можна покращити цифрові навички нашої молоді, чому це так важливо, та що їх надихнуло у проведених заходах 2021 року.
Клеменс Фред, керуючий директор Haus des Stiftens, говорить, що для успішного ведення щоденного бізнесу він співпрацює віртуально з колегами в багатьох регіонах і часових поясах. «Зважаючи на це, мене дійсно надихає, що всі дивовижні події Meet and Code були проведені досить креативно, аби навчати цифровим навичкам молодих європейців у віртуальний чи гібридний спосіб і при цьому не втратити свою привабливість. Таким чином учасників готують до зустрічі з різними викликами, а також розвивають вміння використовувати можливості, які відкриватимуться їм у професійній кар’єрі».
Наша суперзірка Meet and Code Стефанія Спахо ділиться своїм захватом від воркшопів, сфокусованих на використанні молоддю технологій для досягнення конкретних цілей. «Це необхідне вміння для людей, які виходять на ринок праці, оскільки зазвичай вкрай необхідно використовувати технології для ефективнішого та якіснішого виконання своїх завдань».
Стефанія вважає, що для подальшого вдосконалення цифрових навичок у молоді в кожній країні уряд та інституції повинні сприяти підвищенню обізнаності про те, наскільки важливі цифрові знання у наш час. «Якщо конкретніше, освітні програми з технологій потрібно активніше просувати серед громадськості, особливо серед молоді. Крім того, школи мають включати в свої навчальні програми спеціальні предмети, які розвивають і покращують цифрові навички учнів».
Клеменс погоджується з вищесказаним й стверджує, що це вже стає реальністю. «Як і у всього, що ви хочете покращити в житті, основою прогресу є сталість, креативність і виклик статусу-кво. Вже зараз існує велика кількість інформації у доступі, й багато очільників фондів громадянського суспільства, а також таких корпорацій, як наші партнери Meet and Code SAP, Microsoft Німеччина та Amazon Німеччина, уряди країн Європи підтримують спільну зацікавленість у цифрових знаннях молоді. Звичайно, було б корисно побудувати міцнішу мережу з координації та об’єднання ресурсів, щоб досягти ще більшого впливу в майбутньому».
На питання, чому цифрові навички такі важливі, Стефанія відповідає, що технології всюди навколо нас, впливають на наше повсякденне життя так, як це уявляли лише письменники-фантасти. «Тому, щоб функціонувати в сучасному, керованому технологіями суспільстві, цифрові навички є необхідними для молоді, яка планує брати участь на конкурентному ринку праці або в онлайн-спільнотах, що стають навіть більш дієвими, ніж в реальному житті».
Клеменс додає, світ, у якому ми живемо, значною мірою сформований усім цифровим. «Для того, щоб кожен міг діяти у цифровому суспільстві незалежно від його соціально-економічного походження, я вважаю, надзвичайно важливо, аби ми навчали цим навичкам, оскільки вони зрештою сприяють розумінню молоддю сучасного світу та процесів у ньому. Чітке розуміння цього цифрового світу допомагає молодим людям розвиватись і рухатись своїм кар’єрним та життєвим шляхом».
Ми не можемо не погодитись! Дякуємо нашим першим двом членам журі за їхній цінні думки. Слідкуйте за черговим випуском нашої серії «Святкування Європейського року молоді» з наступними перлинами мудрості від нашого VIP-журі.