Почтовая рассылка

Триденний марафон “Програмувати - це легко!"

NGO Cultural Dialogue

Описание В рамках марафону заплановані такі заходи:
1.Семінар "Безкоштовні інструменти, матеріали та пропозиції для юних програмістів від лідерів індустрії" про те, як отримати ліцензії на програмні продукти, як зареєструватись в академічних програмах вендорів, де отримати допомогу та безкоштовні матеріали для навчання програмуванню.
2.Семінар "GitHub - це не просто хостинг коду! Можливості та інструменти платформи" про те, як розмістити на GitHub сайт проекту, блог чи вікі, як керувати проектом або навчатись з GitHub, які є програми для студентів та школярів, як отримати потрібні ліцензії.
3. Семінар "Хочете працювати з кодом ефективно? З GitKraken це просто!" про те, як отримати безкоштовну студентську PRO-ліцензію, де отримати допомогу та навчальні матеріали, на що звернути особливу увагу.
4.Бізнес-ігри на командну роботу допоможуть розуміти один одного та зважати на думку інших для подальшої успішної командної роботи розробників. Навчити чути інших, співпрацювати для досягнення спільної мети - мета двох запропонованих бізнес-ігор.
5.Практичний захід "Інтернет речей - це просто: знайомство з Аrduino" на якому учасники, працюючи командами, створять свій перший проект на Аrduino.Местонахождение

Возрастная группа 14 - 24

Уровень сложности

Тип Офлайн мероприятие

Число 15.10.2019    14:00 - 16:00
16.10.2019    14:00 - 16:00
17.10.2019    14:00 - 16:00

Адрес Пушкіна 83А
36039 Полтава

Максимальное количество участников 195 Вы хотите учувствовать? Пожалуйста, свяжитесь с региональным представителем.

Участие бесплатно
Премия Meet and Code Diversity (Разнообразие)

Связаться NGO Cultural Dialogue Веб-сайт: www.polytechnic.poltava.ua
Электронная почта контактного лица: info@polytechnic.poltava.ua

Поделиться в социальных сетях