Newsletter

Weź udział w Meet and Code Awards 2021

Weź udział w Meet and Code Awards, aby uzyskać szansę na wygraną! Gratulujemy wszystkim organizacjom pozarządowym, które zrealizowały swoje wydarzenia Meet and Code.

#eLearning #MeetandCode #DigitalSkills #Awards
01.11.2021

Jesteśmy pod wrażeniem wszystkich kreatywnych sposobów na jakie nauczaliście umiejętności cyfrowych europejską młodzież z całego kontynentu. Mimo tego, że czas warsztatów i wydarzeń dobiegł końca, Meet and Code wciąż ma dla was coś w zanadrzu: nadeszła pora Meet and Code Awards!

Udział organizacji pozarządowych biorących udział w Meet and Code jest kluczowy dla naszej misji poprawy umiejętności cyfrowych europejskiej młodzieży. Z tego właśnie powodu stworzyliśmy Meet and Code Awards, gdzie biorący udział członkowie organizacji pozarządowych mają możliwość wygrania jednej z pięciu nagród pieniężnych.

Czy uważasz, że twoje wydarzenie ma "to coś"?

  • Aby wziąć udział w Meet and Code Awards, twoje wydarzenie musi należeć do jednej z następujących kategorii: Girls do IT!, Code for the Planet, Diversity, Community lub Code for Europe.
  • Najbardziej innowacyjne, kreatywne i inspirujące pomysły na wydarzenia z perspektywą zwiększenia ich skali zostaną rozpatrzone jako potencjani kandydaci na nagrodę. 
  • Twoje zgłoszenei do plebiscytu powinno zawierać także zdjęcia z wydarzenia oraz informację zwrotną od uczestników/prowadzących/trenerów, aby poprzeć twoją kandydaturę.
  • Warto nadesłać swój raport o czasie, aby wziąć udział w plebiscycie.
Kogo musisz oczarować?
Najbardziej imponujące wydarzenia z każdego z 35 krajów biorących udział w Inicjatywie zostaną wytypowane przez lokalnych partnerów TechSoup. Następnie szacowne jury Meet and Code uważnie wybierze po trzech finalistów w każdej kategorii - z tej grupy zostaną wyłonieni zwycięzcy.

Dlaczego powinieneś wziąć udział?
Pięć zwycięskich organizacji uzyska po 2000 € nagrody. Chcemy z Wami świętować! Każdy z trójki finalistów z pięciu kategorii zostanie zaproszony na weekend Meet and Code Awards, podczas którego ogłosimy zwycięzców. Odbędzie się on wiosną 2022 roku, ale ze względu na niestabilną sytuację pandemiczną, charakter tego wydarzenia zostanie ustalony w późniejszym terminie.

Rejestracja na wydarzenia trwa od 1 listopada 2021 do 15 grudnia 2021. Proszę weź pod uwagę, że proces rejestracji przebiega wyłącznie po angielsku. Aplikuj teraz