Newsletter

Зустрічайте нашу нову суперзірку - Джеймі Голройда

Ми вже маємо результати конкурсу амбасадорів 2022! З гордістю оголошуємо 17-річного Джеймі Голройда з Абердинширу, Шотландія, нашим другим амбасадором Meet and Code.

#MeetandCode #DigitalSkills #MeetAndCodeSuperstar
17.01.2023

Джеймі почав займатися кодуванням у віці 10 років, коли батьки купили йому на Різдво книгу з кодування. Тоді він і гадки не мав, що книга під назвою "Полювання на пітона [Python]" розбурхає його цікавість і стане основою для найзахопливішого заняття - кодування.

Відтоді Джеймі підкорив космос кодування і отримав визнання Crest - програми Британської наукової асоціації для роботи над STEM-проєктами, яка надихає молодь мислити і діяти, як це роблять справжні науковці та інженери. Він отримав золоту нагороду на рік раніше за своїх однолітків, а це означає, що Джеймі вміє створювати триваліші задачі з кодування, що містять реальні дослідження.

Основними захопленнями Джеймі є штучний інтелект (ШІ) та робототехніка, втім йому  подобається і дослідницька складова кодування.

"Як самоучці, мені довелося самостійно досліджувати і з'ясовувати, як застосовується код, про який я читав. Це посилило мої дослідницькі навички та здібності", - каже Джеймі.

Він також отримує задоволення від необмежених можливостей для розвитку, які відкриваються перед кодувальниками.

Кодування - основа майбутньої майстерності

Звіт "Комп'ютерні науки в навчальному процесі" засвідчує, що з розвитком сфери технологій зростає попит на талановитих фахівців з комп'ютерних наук у технологічному секторі Великої Британії. Однак, щоб уникнути нестачі фахівців і задовольнити попит, якомога більше молоді має розглядати цю галузь як варіант кар'єри, щоб вона продовжувала розвиватись і надалі.

Поглиблюючи свої навички кодування, Джеймі прагне стати комп'ютерним науковцем. Він вже подав документи до університету, щоб здійснити свою мрію. Він додає: "Я люблю комп'ютерні науки! Це захопливо і цікаво. Вони потрібні в кожній галузі та в нашому повсякденному житті".

Джеймі та робот Фотон

Як переможець ініціативи Meet and Code 2022 Джеймі отримав і привіз додому робота Photon'а. Робот створений для занять як з молодшими, так і зі старшими учнями. Його можна використовувати і за спеціально підготовленими планами уроків, і за створеним самостійно планом для вивчення будь-якої теми.

Джеймі має великі плани щодо свого призу. "Я думаю використати його в місцевому клубі, де працюю волонтером (Everything Electronics), щоб допомогти юним членам клубу перейти від Scratch до Python. Думаю, це буде корисно, адже завжди цікаво мати щось фізичне, щоб можна було побачити, як воно рухається, і запрограмувати його".

Джеймі також тісно взаємодіятиме з командою Meet and Code, щоб популяризувати кодування по всій Європі.

Тисніть сюди, щоб прочитати про нашу першу суперзірку, Стефанію Спахо, та її діяльність.