Newsletter

Активна молодь вчить мультимедіа

HOGO Association 'ASSA'

Description Учасниками воркшопу є активна учнівська молодь міста Харкова та кількох селищ і малих міст Харківської області, котра започатковує і втілює ініціативи, спрямовані на розвиток та згуртування своїх громад.

Під час заходу учасники дізнаються, як конструювати мультимедійні об’єкти та інтегрувати їх до сайтів, котрі вони створюють для просування своїх ініціатив у громадах. Учні опанують мультимедійні жанри: рухоме фото, фотопанорама, аудіослайдшоу, інфографіка, фотогалереї, таймлайн, лонгрід, інтерактивні фото і карти, оволодіють комплексом відповідних онлайн-інструментів (як-от: SoundCloud, Juxtapose JS, Timeline JS, Tilda Publishing, Scribble maps тощо), та набудуть практичних навичок з кодування мультимедійних даних у яскраві візуальні елементи своїх сайтів.

Працюючи з мультимедіа, потрібно мати базові знання з програмування на html, адже при створенні будь-якого об’єкту на своєму сайті або блозі треба вміти створювати та/або корегувати html-код. Тому під час воркшопу учасники разом із тренером згенерують html-коди та інтегрують їх до своїх сайтів.

Побічним результатом проекту буде популяризація технологій та програмування в малих громадах.


Tranche d'âge 14 - 17

Niveau

Type Événement en ligne

Date 09.10.2020    13:00 - 16:00
16.10.2020    13:00 - 16:00

Participants max. 20 Vous voulez participer ? Veuillez contacter notre responsable local.

La participation est gratuite


Contact HOGO Association 'ASSA' Site web: https://www.facebook.com/groups/3079062165514316
Adresse e-mail du contact: aulanovskaya@gmail.com

Partager sur les réseaux sociaux