Newsletter

Robotické odpoledne na ZŠ Navis

Spolek Navis

Beschreibung Cílem akce je představit žákům a zájemcům z řad obyvatelů a žáků jiných škol různé druhy programovatelných robotů a jejich možnosti využití doma i ve škole. Pokud nám počasí dovolí, akce by alespoň částečně probíhala venku v prostorách nádvoří zámku, ve kterém naše škola sídlí. Součástí akce by měl být pokus o vytvoření nejdelší dráhy pro ozoboty, kde by každý účastník nebo skupina spojila síly a slepením několika papírů formátu A4, by vytvořila pro robota dráhu. Pro všechny zájemce bude tedy možnost na vlastní kůži programování od těch nejjednodušších robotů jako jsou beebot a cubetto až po edisona a nově i deštičky bbc microbit. Nově i bude možnost pomocí bee/bluebota kreslit své vlastní obrazce pomocí fixů a speciálního krytu na tyto robůtky.
Počítáme s propagací akce prostřednictvím našich webových stránek, sociálních sítí, plakátů a inzerce v místním printovém médiu. Do organizace a realizace se zapojí aktivně žáci naší školy, kteří jednotlivé druhy robotů představí návštěvníkům.Veranstaltungsort

Altersgruppe 8 - 24

Schwierigkeitsgrad

Typ Offline-Event

Datum 16.10.2019    14:00 - 19:00

Adresse U Zámku 1
25101 Dobřejovice

Max. Teilnehmerzahl 100 Sie möchten am Event teilnehmen? Dann kontaktieren Sie bitte den unten genannten Ansprechpartner.

Die Teilnahme ist kostenlos.
Meet and Code Award Teilnahme am öffentlichen Voting

Kontakt Spolek Navis Website: www.zsnavis.cz
E-Mail des Ansprechpartners: zafka@skoly-navis.cz

Auf Social Media teilen