Newsletter
Apply for Awards

Click Crack. Zdekoduj świat.

Fundacja Nauki i Edukacji LEMAT

Περιγραφή Click Crack to wydarzenie, które przez zabawę promujące kodowanie i programowanie wśród dzieci i młodzieży. Impreza podzielona będzie na kilka bloków dostosowanych do wieku oraz wiedzy uczestników.

PROGRAMOWANIE PRZEZ GRANIE. Zajęcia adresowane do każdej grupy wiekowej (8-18 lat; do 16 osób). Na przyniesionych przez siebie urządzeniach moblinych uczestnicy zdobędą podstawową wiedzę na temat programowania grając w gry (Lightbot, Cargo-bot).

BUDOWA ROBOTA SOLARNEGO. Dla najmłodszej grupy (8-12 lat; 2-4 osób) przewidziano zestawy do budowy robotów solarnych. Uczestnicy podzieleni na zespoły budować będą roboty na 1 z 14 sposobów.

BUDOWA LIXBOTA. Młodzież (12-18 lat) podzielona zostanie na dwie drużyny: sprzętową i programową. Podczas gdy jedna grupa będzie składała robota, druga będzie uczyła się go programować za pomocą języka S4A , by na końcu połączyć wysilki obu drużyn.

BUDOWA STACJI. Uczestnicy (12-18 lat; maks. 4 grupy po 2 osoby) będą mieli za zadanie zbudowanie, opartej na NodeMCU, stacji pogodowej. Do dyspozycji uczestników będą czujniki temperatury, wilgotności, ciśnienia, nasłonecznienia i zanieczyszczenia powietrza.

Click Crak to pouczająca zabawa w technologię.Τοποθεσία

Ηλικιακή ομάδα 8 - 24

Δυσκολία

Τύπος Offline-Εκδήλωση

Ημερομηνία 13.10.2018    11:00 - 18:00

Διεύθυνση pl. Borek 17
63-500 Ostrzeszów

Μέγιστος αριθμός συμμετεχόντων 40 Θέλετε να λάβετε μέρος; Επικοινωνήστε με τον τοπικό υπεύθυνο επικοινωνίας.

Η συμμετοχή είναι δωρεάν.


Επικοινωνία Fundacja Nauki i Edukacji LEMAT Ιστοσελίδα: lemat.org.pl
e-mail υπεύθυνου επικοινωνίας: tomasz@lemat.org.pl

Κοινή χρήση στα Social Media