Newsletter

Senzory do škol

Nádech z.s.

Beschreibung Od minulého ročníku jsme rozšířili náš tým a senzory jsme kromě školek umístili i do škol. Proto chceme na úspěšnou akci navázat i letos a rozšířit tak síť našich senzorů v ČR.
Více o projektu: www.senzorydoskol.cz


Účastníci se naučí sestavit senzor vzduchu, nahrát do něj firmware a přihlásit jej do webové aplikace na https://sensor.community/en/ .
Současně účastníky odborník na kvalitu ovzduší Nikola Carić naučí, jaké jsou oficiální metody měření kvality ovzduší, jaký vliv na zdraví má znečištěný vzduch a jak je možné se aktivně zapojit do ochrany svého vlastního zdraví a jak neprodukovat škodlivé emise.

Akce bude jak online tak offline - zakoupené kity na stavbu senzoru zašleme registrovaným účastníkům předem.

Cílem akce je naučit děti druhy škodlivých lákek v ovzduší, rozeznávat a lokalizovat zdroje znečištění a z kurzu odejít se sestaveným funkčním senzorem, který si umístí za okno svého domu či bytu.

Speciální pro danou skupinu je to, že se účastníci zapojí do celosvětové skupiny více jak 14 500 senzorů Sensor community, dozví se více o kvalitě ovzduší a budou vědět co dělat v době nadlimitní emisní situace.Veranstaltungsort

Altersgruppe 8 - 24

Schwierigkeitsgrad

Typ Offline-Event

Datum 01.10.2022    17:00 - 19:00

Adresse Mánesova 1723/70
120 00 Praha 2-Vinohrady

Max. Teilnehmerzahl 20 Ihr möchtet am Event teilnehmen? Dann kontaktiert bitte den unten genannten Ansprechpartner.

Die Teilnahme ist kostenlos.


Kontakt Nádech z.s. Website: www.senzorydoskol.cz
E-Mail des Ansprechpartners: nikola@nadech.cz

Auf Social Media teilen